Poniżej znajdziecie Państwo odpowiedzi na najczęściej zadawane pytanie a po prawej stronie linki do plików do pobrania.

Jak zapisać dziecko do przedszkola?

Aby zapisać dziecko do przedszkola należy zadzwonić na numer 517 595 826 lub wybrać się osobiście do naszej placówki w celu podania następujących danych: imię i nazwisko, datę urodzenia, adres zamieszkania dziecka oraz aktualne numery telefonu.
Dopełniając procedurę zapisu dziecka, prosimy o dokonanie wpłaty wpisowego w wysokości 450 zł na nr konta bankowego: 32 1050 1070 1000 0092 2632 2734 z zaznaczeniem danych dziecka (imię i nazwisko). Prosimy również o wypełnienie Karty Zgłoszenia Dziecka do Przedszkola, którą można pobrać ze strony internetowej lub w biurze naszego przedszkola i dostarczenia jej do nas.
Wpłata wpisowego oraz dostarczenie wypełnionej Karty Zgłoszeniowej, gwarantuje Państwu wpisanie dziecka w poczet uczniów „ Niepublicznego Przedszkola Bączek”.

Na jakie zajęcia dodatkowe może uczęszczać nasze dziecko?

Dla Naszych Podopiecznych prowadzimy wiele zajęć dodatkowych w tym:
Zajęcia dydaktyczne, zajęcia ruchowe, zajęcia plastyczne „Kącik Zdrowego Kucharza”, j.angielski, dogoterapia, gimnastyka korekcyjna, rytmika, logorytmika.

Powyżej wymienione zajęcia będą odbywały się wg planów ustalonych dla poszczególnych grup wiekowych. Ponadto na niektóre zajęcia będzie trzeba zapisać dziecko.

Wyżywienie?

Wyżywieniem w Naszej placówce zajmuje się specjalistyczna firma cateringowa, do wyboru jest kilka różnych wariantów menu.

Godziny otwarcia

Nasza placówka czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00 - 18.00.

Parking

Bezpośrednio przy przedszkolu posadamy parking na 7 samochodów.