Klub Malucha

żłobek czy klub malucha, w Bączku nie musisz wybierać, zapraszamy maluchy z Bielsko-Białej

Dziecięcy Klub Malucha Bączek

Drodzy Rodzice!

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom w Niepublicznym Przedszkolu Bączek utworzony został Klub Dziecięcy, tzw. Klub Malucha dla najmłodszej grupy wiekowej dzieci tj. 1- 3 lat. Klub malucha jest doskonałą alternatywą dla żłobka, są jednak różnice o których należy wspomnieć.

  • Klub dziecięcy przyjmuje dzieci od 1. roku życia
  • Obecność dziecka w klubie nie może przekraczać 5 godzin dziennie
  • Klub nie ma obowiązku zapewniania wyżywienia swoim podopiecznym, my jednak je zapewniamy
Dodatkowe informacje można uzyskać w Prywatnym Przedszkolu Bączek ul. Mazańcowicka Międzyrzecze Dolne (okolice Bielsko Białej) zgłaszając się osobiście lub przez telefon (kontakt, dojazd)

Dziecko bez wątpienia jest wspaniałym darem otrzymanym od życia, chcemy zatem zapewnić naszym pociechom możliwie najlepszą opiekę pod okiem wykfalifikowanego i doświadczonego zespołu pedagogów. Program edukacyjny klubu malucha dostosowujemy indywidualnie do potrzeb rozwojowych grupy wiekowej jego uczestników oraz indywidualnych cech dzieci.

Program pracy z dziećmi w DZIECIĘCYM KLUBIE MALUCHA

W trosce o najmłodszych chcemy zapewnić Państwa pociechom jak najlepsze warunki do prawidłowego rozwoju w kolejnych etapach życia. Zaczynając od podstawowych potrzeb jakimi są potrzeby biologiczne i fizjologiczne poprzez poczucie bezpieczeństwa, przynależności i miłości jak również potrzeby szacunku, aż do potrzeb poznawczych i estetycznych.

Z troski o najmłodszych pragniemy dać Państwa pociechom możliwie najlepsze warunki do odpowiedniego rozwoju w początkowych etapach życia. Tak jak w typowym żłobku zaczynamy od podstaw, jakimi są potrzeby biologiczno-fizjologiczne poprzez poczucie przynależności, bezpieczeństwa i miłości jak również potrzeby szacunku.

  • Opłaty w klubie malucha
  • Poniżej znajdziecie Państwo szczegółowe informacje o opłatach w Klubie Malucha Bączek
  • Wpisowe: 300 zł
  • Czesne: 600 zł (5 godzin)
  • Opłata wakacyjna: 100 zł miesięcznie (lipiec, sierpień)
  • Wyżywienie: 11 zł/dzień (śniadanie, obiad i podwieczorek)

Dlaczego warto skorzystać z oferty Klubu Malucha?

Rodzice nierzadko mają wątpliwości, czy Klub Malucha jest dobrym rozwiązaniem w przypadku tak małych dzieci. Warto pamiętać, że człowiek, jako istota społeczna, do prawidłowego funkcjonowania i rozwoju potrzebuje kontaktu z innym człowiekiem, najlepiej rówieśnikiem, nawet na początkowym etapie życia. Poprzez relacje z innymi dziećmi uczęszczające przez Klub Maluszka p. Bielsko najmłodsi uczą się zasad komunikacji werbalnej i niewerbalnej, uczestnictwa w zabawach, poznają otoczenie i nabierają samodzielności w codziennych czynnościach. Wszystko to odbywa się pod troskliwą opieką wykwalifikowanego personelu, dla którego praca z dziećmi jest prawdziwą pasją. Jeśli chodzi o kluby malucha Bielsko - Biała przedstawia interesującą ofertę, jednak należy pamiętać, jak ważny jest wybór odpowiedniej placówki, która stworzy dziecku optymalne warunki dla prawidłowego rozwoju i zapewni poczucie bezpieczeństwa. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą Klubu Maluszka o. Bielsku-Białej i do podjęcia działań rekrutujących.

„Bączek” – przyjemność z chodzenia do Klubu Malucha

W naszej wersji żłobka Państwa dzieci zyskują nie tylko świetne warunki do oswojenia się z kolejnymi etapami życia, mają zapewnione wartościowe posiłki oraz opiekę wykwalifikowanych nauczycieli. Na miejscu mają przede wszystkim okazję do aktywnego rozwoju w grupie rówieśników, z którymi mogą się wzajemnie poznawać i bawić. Mimo że u najmłodszych dzieci dopiero wykształca się aparat mowy, już w takim wieku pierwszy kontakt z innymi ma ogromne znaczenie.

Dodatkowo warto wspomnieć też o tym, że posłanie pociech do alternatywnego żłobka w Bielsku-Białej jest naprawdę korzystnym rozwiązaniem. Kilka godzin w gronie naszych troskliwych opiekunów i innych maluchów w podobnym wieku sprawią, że Państwa dzieci poczują się jak u siebie w domu i nie będą tak szybko odczuwały tęsknoty za rodzicami czy dziadkami. Personel pedagogiczny zawsze stara się zapewnić im komfort i wygodę. Kilka godzin w naszej placówce umożliwią poznanie świata z różnej strony, poszerzając horyzonty myślowe i sprawiając, że staną się wrażliwe na piękno przyrody, muzyki i nie tylko. Szerzej poznają kulturę i zwyczaje, nowe słownictwo, a także nabędą przydatnych umiejętności, zanim pójdą do przedszkola. Klub Malucha w Bielsku-Białej to wyjątkowe miejsce, gdzie Państwa maluchy rozwiną szereg nowych umiejętności!

Chwila dla rodzica

Wiemy, jak ogromny stres towarzyszy rodzicowi, kiedy dzieci nie ma w pobliżu. Dzięki wykwalifikowanym opiekunom, którzy czekają w naszej placówce, nie trzeba się dłużej martwić o swoje pociechy. Spokojnie można poświęcić kilka godzin dla siebie. Obowiązki wychowawcze zabierają wiele czasu, dlatego jest to dobra okazja dla rodziców, którzy nie mają kiedy odpocząć i załatwić niezbędnych spraw.

Gwarantujemy, że Państwa pociechy w Klubie Malucha będą bezpieczne, dzięki profesjonalnej opiece oraz indywidualnemu podejściu ze strony naszych pracowników. Serdecznie zapraszamy rodziców do bezpośredniego kontaktu i skorzystania z dostępnej oferty.