Przedszkole pod Bielsko-Białą

Zajęcia w prywatnym przedszkolu w Bielsko-Białej

Przedszkole

Dbamy aby rozwój Państwa skarbów przebiegał w możliwie najlepszych warunkach, dodatkowo szczególnie dla nas ważna jest aura całego przedszkola, dokładamy wszelkich starań aby maluchy czuły się u nas komfortowo oraz swobodnie. Tworzymy wykwalifikowany zespół doświadczonych pedagogów, troszczymy się aby rozwój dzieci w relacjach ze środowiskiem społeczno-kulturowym jak i przyrodniczym przebiegał w atmosferze akceptacji i bezpieczeństwa.

W naszym niepublicznym przedszkolu urozmaicamy czas naszych przedszkolaków poprzez prowadzenie różnorodnych zajęć. Krzewimy kulturę sportową wśród naszych podopiecznych poprzez rozszerzony program wychowania fizycznego, uwzględniający np. zajęcia na basenie, rytmikę, narty zimą i wiele innych. Kształtujemy umiejętności obserwacji, rozumienie zjawisk zachodzących w naszym otoczeniu oraz umożliwiamy dzieciom osiągniecie gotowości szkolnej.

Zajęcia dodatkowe w przedszkolu

  • zajęcia plastyczne w naszym bielskim przedszkolu
  • Plastyka
  • dodatkowe zajęcia muzyczne dla przedszkolaków z Bielsko-Białej
  • Muzyka
  • dla dzieci z Bielska, taniec to ulubiona zabawa, zapraszamy na rytmikę do przedszkola Bączek
  • Rytmika
  • w Bączku w odróżnieniu od innych przedszkoli, kładziemy nacisk zarówno na zabawę jaki edukację
  • Czytanie

Wszystkie pomieszczenia w naszym Przedszkolu zostały zaprojektowane ze szczególną troską o wspomniane już bezpieczeństwo. Projektując sale szczególnie duży nacisk kładliśmy aby te rozbudzały wyobraźnie dzieci, zachęcały do odkrywania świata, twórczej zabawy i nauki. Państwa pociechy będą zachwycone tematycznymi pomieszczeniami wolnymi od nudy i monotonii.

Spełniamy wszystkie wymagania unijne w kwestii standardów budynku oraz wyposażenia. Na cały asortyment przedszkola posiadamy atesty oraz certyfikaty. Ponadto wyłącznie do dyspozycji naszych podopiecznych mamy pokaźny plac zabaw, który z pewnością dostarczy mnóstwo zabawy i radości. Siedziba naszego prywatnego przedszkola znajduje się w okolicy Bielsko-Białej (Międzyrzecze Dolne). Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-18:00. W stopce strony znajdziecie Państwo dokumenty z dodatkowymi informacjami oraz szablony dokumentów niezbędnych do zapisania dziecka do przedszkola.

Jak dojechać do naszego przedszkola z Bielsko Białej?