Przedszkole pod Bielsko-Białą

Zajęcia w prywatnym przedszkolu w Bielsko-Białej

Przedszkole

Dbamy aby rozwój Państwa skarbów przebiegał w możliwie najlepszych warunkach, dodatkowo szczególnie dla nas ważna jest aura całego przedszkola, dokładamy wszelkich starań aby maluchy czuły się u nas komfortowo oraz swobodnie. Tworzymy wykwalifikowany zespół doświadczonych pedagogów, troszczymy się aby rozwój dzieci w relacjach ze środowiskiem społeczno-kulturowym jak i przyrodniczym przebiegał w atmosferze akceptacji i bezpieczeństwa.

W naszym niepublicznym przedszkolu urozmaicamy czas naszych przedszkolaków poprzez prowadzenie różnorodnych zajęć. Krzewimy kulturę sportową wśród naszych podopiecznych poprzez rozszerzony program wychowania fizycznego, uwzględniający np. zajęcia na basenie, rytmikę, narty zimą i wiele innych. Kształtujemy umiejętności obserwacji, rozumienie zjawisk zachodzących w naszym otoczeniu oraz umożliwiamy dzieciom osiągniecie gotowości szkolnej.

Zajęcia dodatkowe w przedszkolu

  • Zajęcia plastyczne w naszym bielskim przedszkolu
  • Plastyka
  • Dodatkowe zajęcia muzyczne dla przedszkolaków
  • Muzyka
  • Zapraszamy na rytmikę do przedszkola Bączek
  • Rytmika
  • Kładziemy nacisk zarówno na zabawę jaki edukację
  • Czytanie

Wszystkie pomieszczenia w naszym Przedszkolu zostały zaprojektowane ze szczególną troską o wspomniane już bezpieczeństwo. Projektując sale szczególnie duży nacisk kładliśmy aby te rozbudzały wyobraźnie dzieci, zachęcały do odkrywania świata, twórczej zabawy i nauki. Państwa pociechy będą zachwycone tematycznymi pomieszczeniami wolnymi od nudy i monotonii.

Spełniamy wszystkie wymagania unijne w kwestii standardów budynku oraz wyposażenia. Na cały asortyment przedszkola posiadamy atesty oraz certyfikaty. Ponadto wyłącznie do dyspozycji naszych podopiecznych mamy pokaźny plac zabaw, który z pewnością dostarczy mnóstwo zabawy i radości. Siedziba naszego prywatnego przedszkola znajduje się w okolicy Bielsko-Białej (Międzyrzecze Dolne). Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-18:00. W stopce strony znajdziecie Państwo dokumenty z dodatkowymi informacjami oraz szablony dokumentów niezbędnych do zapisania dziecka do przedszkola.

Jak dojechać do naszego przedszkola z Bielsko Białej?

Być może zadajecie sobie Państwo pytanie: dlaczego warto zdecydować się na nasze niepubliczne przedszkole Bielsko - Biała dysponuje przecież licznymi placówkami publicznymi, do których mogą uczęszczać dzieci z całego miasta. Warto mieć świadomość, jak kluczowy jest wybór przedszkola dla swojej pociechy. Bardzo często przedszkole staje się pierwszym przystankiem na edukacyjnej drodze dziecka i wywiera bardzo duży wpływ na jego rozwój poznawczy, społeczny oraz emocjonalny. To tutaj poznaje się pierwszych przyjaciół i buduje z nimi relacje, zdobywa się wiedzę i umiejętności oraz poprzez zabawę uczy się sumienności i wypełniania obowiązków. Istotną kwestią jest znalezienie placówki, która stworzy ku temu najlepsze warunki i otoczy dziecko możliwie najlepszą opieką, a równocześnie zadba o wartościową ofertę dydaktyczną.

Rodzicom, których interesuje prywatne przedszkole Bielsko - Biała, propozycja ze strony naszej placówki z pewnością wyda się niezwykle atrakcyjna, dlatego serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym wykazem zajęć dodatkowych, przeznaczonych dla Państwa dzieci. Zostały one starannie dobrane, aby zagwarantować najmłodszym ciekawy rozkład dnia, a zarazem rozwijać w nich zainteresowania i utrwalać pozytywne wzorce. Istotną kwestią jest dla nas także zapewnienie przyjaznej, bezpiecznej atmosfery i dostępu do zdrowych, wartościowych posiłków, które dostarcza sprawdzona specjalistyczna firma cateringowa. Dogodne położenie i atrakcyjna okolica.

Na terenie miasta Bielsko - Biała przedszkole znajdzie się bez trudu, warto mieć na uwadze jego dogodną lokalizację, która zapewni komfortową i bezproblemową komunikację z miejscem zamieszkania. To, jak długo i w jakich okolicznościach dziecko dojeżdża do placówki edukacyjnej, znacząco wpływa na jego koncentrację, energię do zabawy oraz zdolności przyswajania wiedzy i nowych umiejętności, zatem najlepiej zapisać je do przedszkola w bliskiej okolicy. Dla osób mieszkających pod miastem dogodnym punktem będzie Międzyrzecze Dolne, gdzie znajduje się nasze niepubliczne przedszkole Bielsko-Biała jest zaledwie kilkanaście minut drogi stąd, więc odwożący swoje pociechy rodzice nie mają problemów z dojazdem na czas do pracy. Uwagę warto zwrócić także na godziny otwarcia placówki, która zapewnia przedszkolakom kompleksową opiekę, gdy ich rodzice pracują. Nasze przedszkole znajduje się w cichej, spokojnej okolicy, w otoczeniu zieleni, co również jest czynnikiem stymulującym prawidłowy rozwój najmłodszych. Zapraszamy do skorzystania z oferty.