Przedszkole pod Bielsko-Białą

Zajęcia w prywatnym przedszkolu w Bielsko-Białej

Przedszkole

Dbamy aby rozwój Państwa skarbów przebiegał w możliwie najlepszych warunkach, dodatkowo szczególnie dla nas ważna jest aura całego przedszkola, dokładamy wszelkich starań aby maluchy czuły się u nas komfortowo oraz swobodnie. Tworzymy wykwalifikowany zespół doświadczonych pedagogów, troszczymy się aby rozwój dzieci w relacjach ze środowiskiem społeczno-kulturowym jak i przyrodniczym przebiegał w atmosferze akceptacji i bezpieczeństwa.

W naszym niepublicznym przedszkolu urozmaicamy czas naszych przedszkolaków poprzez prowadzenie różnorodnych zajęć. Krzewimy kulturę sportową wśród naszych podopiecznych poprzez rozszerzony program wychowania fizycznego, uwzględniający np. zajęcia na basenie, rytmikę, narty zimą i wiele innych. Kształtujemy umiejętności obserwacji, rozumienie zjawisk zachodzących w naszym otoczeniu oraz umożliwiamy dzieciom osiągniecie gotowości szkolnej.

Zajęcia dodatkowe w przedszkolu

  • Zajęcia plastyczne w naszym bielskim przedszkolu
  • Plastyka
  • Dodatkowe zajęcia muzyczne dla przedszkolaków
  • Muzyka
  • Zapraszamy na rytmikę do przedszkola Bączek
  • Rytmika
  • Kładziemy nacisk zarówno na zabawę jaki edukację
  • Czytanie

Wszystkie pomieszczenia w naszym Przedszkolu zostały zaprojektowane ze szczególną troską o wspomniane już bezpieczeństwo. Projektując sale szczególnie duży nacisk kładliśmy aby te rozbudzały wyobraźnie dzieci, zachęcały do odkrywania świata, twórczej zabawy i nauki. Państwa pociechy będą zachwycone tematycznymi pomieszczeniami wolnymi od nudy i monotonii.

Spełniamy wszystkie wymagania unijne w kwestii standardów budynku oraz wyposażenia. Na cały asortyment przedszkola posiadamy atesty oraz certyfikaty. Ponadto wyłącznie do dyspozycji naszych podopiecznych mamy pokaźny plac zabaw, który z pewnością dostarczy mnóstwo zabawy i radości. Siedziba naszego prywatnego przedszkola znajduje się w okolicy Bielsko-Białej (Międzyrzecze Dolne). Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-18:00. W stopce strony znajdziecie Państwo dokumenty z dodatkowymi informacjami oraz szablony dokumentów niezbędnych do zapisania dziecka do przedszkola.

Jak dojechać do naszego przedszkola z Bielsko Białej?

Być może zadajecie sobie Państwo pytanie: dlaczego warto zdecydować się na nasze niepubliczne przedszkole Bielsko - Biała dysponuje przecież licznymi placówkami publicznymi, do których mogą uczęszczać dzieci z całego miasta. Warto mieć świadomość, jak kluczowy jest wybór przedszkola dla swojej pociechy. Bardzo często przedszkole staje się pierwszym przystankiem na edukacyjnej drodze dziecka i wywiera bardzo duży wpływ na jego rozwój poznawczy, społeczny oraz emocjonalny. To tutaj poznaje się pierwszych przyjaciół i buduje z nimi relacje, zdobywa się wiedzę i umiejętności oraz poprzez zabawę uczy się sumienności i wypełniania obowiązków. Istotną kwestią jest znalezienie placówki, która stworzy ku temu najlepsze warunki i otoczy dziecko możliwie najlepszą opieką, a równocześnie zadba o wartościową ofertę dydaktyczną.

Rodzicom, których interesuje prywatne przedszkole Bielsko - Biała, propozycja ze strony naszej placówki z pewnością wyda się niezwykle atrakcyjna, dlatego serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym wykazem zajęć dodatkowych, przeznaczonych dla Państwa dzieci. Zostały one starannie dobrane, aby zagwarantować najmłodszym ciekawy rozkład dnia, a zarazem rozwijać w nich zainteresowania i utrwalać pozytywne wzorce. Istotną kwestią jest dla nas także zapewnienie przyjaznej, bezpiecznej atmosfery i dostępu do zdrowych, wartościowych posiłków, które dostarcza sprawdzona specjalistyczna firma cateringowa. Dogodne położenie i atrakcyjna okolica.

Na terenie miasta Bielsko - Biała przedszkole znajdzie się bez trudu, warto mieć na uwadze jego dogodną lokalizację, która zapewni komfortową i bezproblemową komunikację z miejscem zamieszkania. To, jak długo i w jakich okolicznościach dziecko dojeżdża do placówki edukacyjnej, znacząco wpływa na jego koncentrację, energię do zabawy oraz zdolności przyswajania wiedzy i nowych umiejętności, zatem najlepiej zapisać je do przedszkola w bliskiej okolicy. Dla osób mieszkających pod miastem dogodnym punktem będzie Międzyrzecze Dolne, gdzie znajduje się nasze niepubliczne przedszkole Bielsko-Biała jest zaledwie kilkanaście minut drogi stąd, więc odwożący swoje pociechy rodzice nie mają problemów z dojazdem na czas do pracy. Uwagę warto zwrócić także na godziny otwarcia placówki, która zapewnia przedszkolakom kompleksową opiekę, gdy ich rodzice pracują. Nasze przedszkole znajduje się w cichej, spokojnej okolicy, w otoczeniu zieleni, co również jest czynnikiem stymulującym prawidłowy rozwój najmłodszych. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

W przedszkolu Bielsko-Biała gwarantujemy Państwa dzieciom idealne warunki do prawidłowego rozwoju poprzez ciekawe zabawy, a także zajęcia plastyczne czy muzyczne. Aby miały zapewniony dobry start do nowej szkoły, nauczą się wszystkich niezbędnych umiejętności, z którymi nie będą miały problemów w przyszłości. W grupie rówieśników nawiążą nowe przyjaźnie, rozwiną bogatą komunikację werbalną i niewerbalną, jak również poznają wiele pozytywnych emocji towarzyszących relacjom międzyludzkim.

W mieście Bielsko-Biała nasze przedszkole jest jedną z najczęściej wybieranych placówek, do których rodziny posyłają swoje dzieci. Na miejscu gwarantujemy kompleksową opiekę pod okiem świetnego personelu pedagogicznego, dzięki czemu rodzice nie muszą martwić się o pociechy pod swoją nieobecność. Co więcej, nie tylko odetchną od obowiązków wychowawczych, ale również będą mogli swobodnie chodzić do pracy, załatwić niezbędne sprawy na mieście, bez trudu skupią się na zajęciach domowych czy też nadrobią długo odkładaną książkę.

„Bączek” to synonim wygody zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Oddając maluchy w nasze ręce, zyskują Państwo pewność, że zadbamy o nie tak, aby czuły się bezpiecznie i zawsze miały to, czego potrzebują. Rówieśnicy oraz grono pedagogiczne w niepublicznym przedszkolu w Bielsko-Białej tworzą niesamowitą atmosferę, przyjazną dla najmłodszych.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań do kontaktu za pośrednictwem strony internetowej.