Klub Malucha

żłobek czy klub malucha, w Bączku nie musisz wybierać, zapraszamy maluchy z Bielsko-Białej

Dziecięcy Klub Malucha Bączek

Drodzy Rodzice!

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom w Niepublicznym Przedszkolu Bączek utworzony został Klub Dziecięcy, tzw. Klub Malucha dla najmłodszej grupy wiekowej dzieci tj. 1- 3 lat. Klub malucha jest doskonałą alternatywą dla żłobka, są jednak różnice o których należy wspomnieć.

  • Klub dziecięcy przyjmuje dzieci od 1. roku życia
  • Obecność dziecka w klubie nie może przekraczać 5 godzin dziennie
  • Klub nie ma obowiązku zapewniania wyżywienia swoim podopiecznym, my jednak je zapewniamy
Dodatkowe informacje można uzyskać w Prywatnym Przedszkolu Bączek ul. Mazańcowicka Międzyrzecze Dolne (okolice Bielsko Białej) zgłaszając się osobiście lub przez telefon (kontakt, dojazd)

Dziecko bez wątpienia jest wspaniałym darem otrzymanym od życia, chcemy zatem zapewnić naszym pociechom możliwie najlepszą opiekę pod okiem wykfalifikowanego i doświadczonego zespołu pedagogów. Program edukacyjny klubu malucha dostosowujemy indywidualnie do potrzeb rozwojowych grupy wiekowej jego uczestników oraz indywidualnych cech dzieci.

Program pracy z dziećmi w DZIECIĘCYM KLUBIE MALUCHA

W trosce o najmłodszych chcemy zapewnić Państwa pociechom jak najlepsze warunki do prawidłowego rozwoju w kolejnych etapach życia. Zaczynając od podstawowych potrzeb jakimi są potrzeby biologiczne i fizjologiczne poprzez poczucie bezpieczeństwa, przynależności i miłości jak również potrzeby szacunku, aż do potrzeb poznawczych i estetycznych.

Z troski o najmłodszych pragniemy dać Państwa pociechom możliwie najlepsze warunki do odpowiedniego rozwoju w początkowych etapach życia. Tak jak w typowym żłobku zaczynamy od podstaw, jakimi są potrzeby biologiczno-fizjologiczne poprzez poczucie przynależności, bezpieczeństwa i miłości jak również potrzeby szacunku.

  • Opłaty w klubie malucha
  • Poniżej znajdziecie Państwo szczegółowe informacje o opłatach w Klubie Malucha Bączek
  • Wpisowe: 300 zł
  • Czesne: 600 zł (5 godzin)
  • Opłata wakacyjna: 100 zł miesięcznie (lipiec, sierpień)
  • Wyżywienie: 11 zł/dzień (śniadanie, obiad i podwieczorek)

Dlaczego warto skorzystać z oferty Klubu Malucha?

Rodzice nierzadko mają wątpliwości, czy Klub Malucha jest dobrym rozwiązaniem w przypadku tak małych dzieci. Warto pamiętać, że człowiek, jako istota społeczna, do prawidłowego funkcjonowania i rozwoju potrzebuje kontaktu z innym człowiekiem, najlepiej rówieśnikiem, nawet na początkowym etapie życia. Poprzez relacje z innymi dziećmi uczęszczające przez Klub Maluszka p. Bielsko najmłodsi uczą się zasad komunikacji werbalnej i niewerbalnej, uczestnictwa w zabawach, poznają otoczenie i nabierają samodzielności w codziennych czynnościach. Wszystko to odbywa się pod troskliwą opieką wykwalifikowanego personelu, dla którego praca z dziećmi jest prawdziwą pasją. Jeśli chodzi o kluby malucha Bielsko - Biała przedstawia interesującą ofertę, jednak należy pamiętać, jak ważny jest wybór odpowiedniej placówki, która stworzy dziecku optymalne warunki dla prawidłowego rozwoju i zapewni poczucie bezpieczeństwa. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą Klubu Maluszka o. Bielsku-Białej i do podjęcia działań rekrutujących.